wybierz datę
Listopad
Pn
01
Wt
02
Śr
03
Cz
04
Pt
05
So
06
Nd
07
Pn
08
Wt
09
Śr
10
Cz
11
Pt
12
So
13
Nd
14
Pn
15
Wt
16
Śr
17
Cz
18
Pt
19
So
20
Nd
21
Pn
22
Wt
23
Śr
24
Cz
25
Pt
26
So
27
Nd
28
Pn
29
Wt
30
zobacz wszystko

Repertuar:

Brak wydarzeń w wybranym dniu
wtorek, 30 listopada 2021
DKF Klaps: Wesele

Wesele Anno Domini 2021. Gromada podchmielonych gości szaleje na parkiecie w rytm disco polo, druhny zacięcie rywalizują ze sobą w konkursach, ktoś nagrywa wideo życzenia dla młodej pary. Wesele jakich wiele, jednak pod pozorem dobrej zabawy kryje się gorzka prawda o nas. Panna młoda w zaawansowanej ciąży (Michalina Łabacz), zdecydowana na emigrację, z rosnącym niepokojem obserwuje wybryki męża. Jej ojciec, lokalny biznesmen Rysiek (Robert Więckiewicz), tej nocy też ma więcej zmartwień niż tylko zamieszanie wokół ślubu córki. Interes życia wisi na włosku, a w tle są nie tylko wielkie pieniądze, ale także szczęście jego najbliższych. Sytuacja zaognia się również za sprawą zaproszonych na uroczystość gości, a wszystko to obserwuje senior rodu Antoni Wilk (Ryszard Ronczewski), do którego wracają wspomnienia dramatycznych wydarzeń sprzed lat, kiedy poznał miłość swojego życia. Z każdą minutą rosną emocje i odżywają najgłębsze uczucia, historie burzliwych miłości dawnych i nowych kochanków przenikają się nawzajem. Stopniowo zatraca się granica między tym co kiedyś, a tym co teraz. Na jaw wychodzą tajemnice przeszłości, nakręcające spiralę zła, z której nie ma ucieczki. Mało komu udaje się zobaczyć coś więcej poza "swoimi własnymi" prawdami. A jeśli już się uda, to najczęściej w ukryciu – w obawie i strachu przed konsekwencjami i zdemaskowaniem. Świt zastanie bohaterów w różnej kondycji, stanie emocjonalnym i z różnym bagażem doświadczeń. Pewne jest tylko jedno – z tym weselnym kacem każdy będzie musiał poradzić sobie sam. 

Filmweb.pl

0''
wtorek, 30 listopada 2021
godz. 18:00
środa, 1 grudnia 2021
Gwiezdny pył - świąteczne artystyczne warsztaty zdobienia tkanin dla dzieci w wieku 8-15 lat
Śnieżynki, gwiazdy, skrzące się iskierkami zimowe niebo, zimne ognie. Już 1 grudnia 2021 (środa), w godz. 16.00-18.00 JCK Muflon zaprasza dzieci w wieku 8-15 lat na przedświąteczne warsztaty artystyczne, podczas których będą mogły własnoręcznie ozdobić ubiory (koszulkę, chustę, spodnie itp.). W trakcie tych warsztatów używać będą profesjonalnych farb do zdobienia materiałów oraz farb konturowych. 
Przewidziana liczba uczestników: max 10 osób.
Bilety dostępne na www.bilety.jck.pl oraz w sekretariacie JCK Muflon. 
0''
środa, 1 grudnia 2021
godz. 16:00
sobota, 4 grudnia 2021
Bajkowa sobota
Bajkowa Sobota – Manufaktura Świętego Mikołaja
Sobota,4 grudnia 2021 godz. 11:00 – 13:30
Bilety w cenie 15 zł od osoby
To wielka radość, że znów możemy się z Wami spotkać na Bajkowej Sobocie. Przybywajcie, bo na uczestników, jak zawsze, czekać będzie moc atrakcji.
Nie ważne, czy macie 4 czy 44 czy 104 lata.U nas jesteście zawsze mile widziani i każdy z Was, powtarzam… każdy, może stworzyć własne mikołajkowe rękodzieło i zabrać go ze sobą do domu.
Tym razem, z powodu pandemii, zaprzyjaźnione elfy nie pojawią się osobiście, ale nasza ekipa postara się je godnie zastąpić. Tematem przewodnim będzie św. Mikołaj i zima. Własnoręcznie wyczarujemy małe i duże Mikołaje, mięciutkie bałwanki, kartki prawie świąteczneoraz… to, co Wam samym podpowie wyobraźnia.
Zapraszamy każdego, kto nie lubi się nudzić do naszej siedziby: 
JCK Przystan Twórcza; ul. Cieplicka 74 (Skrzydło Szkoły Podst. nr 6 przy Osiedlu Orle)
Ilość miejsc ograniczona. 
Bilety do nabycia przez system sprzedaży biletów www.bilety.jck.pl, ale także w sekretariacie Przystani Twórczej. 
Telefon do sekretariatu: 75 712 28 92; tel. kom: 570 191 007.
0''
sobota, 4 grudnia 2021
godz. 11:00
niedziela, 5 grudnia 2021
Poranki Rodzinne - Toruńskie pierniki dla Mikołaja
Święta tuż, tuż, czas ubierać choinkę i piec aromatyczne pierniki. Ale czy wiemy skąd się wzięły na świecie te pyszne ciasteczka? Aby odkryć tę tajemnicę przeniesiemy się do Torunia i sami zrobimy słodkie serduszka. Zapach pierników przyciągnie do Muflonu też Mikołaja, który przyniesie ze sobą niespodzianki dla wszystkich dzieci!

Poranki prowadzą: Agnieszka Gierus, Agata Makutynowicz, Łukasz Prochacki i Marcin Sweklej.

Wszystkie Poranki odbywają się w sali widowiskowej JCK Muflon, ul. Cieplicka 172 Jelenia Góra, cena 30 zł/dziecko, dorośli bezpłatnie.
0''
niedziela, 5 grudnia 2021
godz. 12:00
wtorek, 7 grudnia 2021
DKF Klaps: Moja cudowa Wanda
Szwajcarska produkcja z Agnieszką Grochowską w roli głównej to słodko – gorzka opowieść o dys-funkcyjnej familii, w której każdy ma coś na sumieniu. Jest tu miejsce na komedię pomyłek, zaskakujący mezalians oraz społeczny dramat klasowy z problemem imigracji zarobkowej w tle. „Moja cudowna Wanda” to kino kpiące z poczucia wyższości i kipiące od emocji. Szacowna i zamożna rodzina Wegmeister-Gloor potrzebuje opieki dla schorowanego nestora rodu. Zadania tego podejmuje się 35-letnia Polka imieniem Wanda. Kobieta opiekuje się wiekowym Josefem, spędzając sporo czasu z jego rodziną w pięknej willi nad jeziorem. Nikt nie spodziewa się, że ta niewinna sytuacja rozwinie się w eksplodującą emocjami i wydarzeniami historię. Zbliżające się siedemdziesiąte urodziny mężczyzny oznaczają dla Wandy dodatkowe obowiązki, ale i szansę na większy zarobek. To dla kobiety ważne, bo wszelkie pieniądze, jakie udaje jej się zebrać, przesyła do Polski, gdzie rodzice Wandy opiekują się dwójką jej dzieci. Wśród swoich pracodawców bohaterka wzbudza ambiwalentne uczucia. Mężczyźni – Josef i jego dorosły syn Gregi – są nią oczarowani, z kolei żona oraz córka Josefa wydają się być nieufne, traktując ją z góry. Zwłaszcza Sophie jest podejrzliwa, a znalezione w materacu pieniądze ściągają na Wandę lawinę podejrzeń o kradzież. Obrażona Wanda wyjeżdża. Ale to dopiero początek historii… 
Opis dystrybutora filmu
110''
wtorek, 7 grudnia 2021
godz. 18:00
wtorek, 14 grudnia 2021
DKF Klaps: Święta, święta i po świętach
Dla pięćdziesięciokilkuletniej Mady (w tej roli gwiazda brazylijskiego kina Regina Casé) nie ma rzeczy niemożliwych. To jedna z tych bohaterek, które potrafią wyjść obronną ręką z każdej, nawet najtrudniejszej opresji, a wszelkie problemy, jakie stają na jej drodze, zbywa niewinnym uśmiechem, za którym kryje się sprytny plan. Mada pracuje dla bogatej rodziny z Rio de Janeiro, doglądając ich luksusowej rezydencji. Dowodzi domowym personelem, załatwia niezbędne sprawunki, opiekuje się schorowanym nestorem rodu, a po godzinach marzy o rozkręceniu własnego interesu. Liczy, że w realizacji celu pomoże jej stojący na czele familii wpływowy Edgar. Sytuacja zmienia się diametralnie z chwilą, gdy do rezydencji wchodzi policja, a mężczyzna zostaje podejrzany o udział w największej aferze korupcyjnej w historii Brazylii. W jednej chwili Madá, podobnie jak pozostały personel, pozbawiona zostaje pracy i wynagrodzenia. Coś, co dla wielu byłoby powodem do załamania, dla rezolutnej i zuchwałej bohaterki okaże się niespodziewaną szansą. Film czołowej brazylijskiej reżyserki Sandry Kogut łączy w sobie elementy komedii, dramatu oraz społecznej satyry. To brawurowo zagrana, rozłożona na trzy kolejne lata opowieść o rażącej i postępującej dysproporcji klasowej z wielkim skandalem politycznym w tle.
Opis dystrybutora filmu
94''
wtorek, 14 grudnia 2021
godz. 18:00
wtorek, 21 grudnia 2021
DKF Klaps: Zło nie istnieje
Prześladowany przez irańską władzę reżyser Mohammad Rasoulof wraca w swoim nowym filmie do motywów, które sprowadziły na niego gniew władzy, ograniczającej nie tylko jego artystyczną, ale i obywatelską wolność. Rasoulof tworzy złożoną z cichych dramatów wstrząsającą opowieść, będącą zdecydowanym sprzeciwem wobec kary śmierci. Film zdobył Złotego Niedźwiedzia, Nagrodę Jury Ekumenicznego oraz Nagrodę Gildii Filmowej na 70. MFF w Berlinie. Na festiwalu w Valladolid otrzy-mał nagrodę dla najlepszego reżysera, na festiwalu w Crested Butte Kolorado nagrodę specjalną Jury za odwagę w kręceniu filmów, a na MFF São Paulo nagrodę publiczności dla najlepszego zagranicznego filmu. Żadnej z tych nagród reżyser nie odebrał osobiście, gdyż ma zakaz opuszczania kraju, a swoje filmy kręci nielegalnie. W każdym państwie, gdzie prawo najcięższe występki sankcjonuje karą śmierci, potrzebni są ludzie, którzy ten wyrok wykonają. To właśnie im, mierzącym się z trudnymi do wyobrażenia dylematami, swój film poświęcił Mohammad Rasoulof. 
150''
wtorek, 21 grudnia 2021
godz. 18:00
wtorek, 28 grudnia 2021
DKF Klaps: Benedetta
Nowy film Paula Verhoevena ("Nagi instynkt", "RoboCop", "Elle") to oparta na prawdziwych wydar-zeniach historia największej skandalistki Kościoła katolickiego, siostry Benedetty Carlini. Holenderski reżyser po raz kolejny udowadnia, że jest specjalistą nie tylko od filmowego gatunku, ale i kontrowersji. Tym razem odważnie łączy historyczną, pełną politycznych podtekstów opowieść z erotycznym thrillerem i kinem eksploatacji. Umiejętnie posługuje się estetyką kiczu, satyrą, tworząc jeden z najodważniejszych filmów roku. Koniec XVII wieku to czas, gdy ludność w Europie dziesiątkowana była przez szalejącą epidemię. Zamożna rodzina młodej Benedetty Carlini, ujawniającej niespotykane talenty od najwcześniejszych lat, postanawia zawierzyć córkę Bogu. Trafia ona pod skrzydła siostry przeoryszy jednego z toskańskich klasztorów. Dziewczynka szybko wywołuje w nowym miejscu poruszenie, gdy podczas modlitwy w niewytłumaczalny sposób upada na nią figura Matki Boskiej. Po osiemnastu latach rola Benedetty (Virginie Efira) w klasztorze jest już zupełnie inna. Kobieta, regularnie doświadczana przez mistyczne wizje, zaczyna być świadoma swojej siły i wpływu, jaki ma na otoczenie. Z jednej strony rywalizuje o władzę ze swoją przełożoną (Charlotte Rampling), z drugiej wdaje się w płomienny romans. Obiektem westchnień bohaterki jest pochodząca z nizin społecznych Bartolomea (Daphné Patakia), która w klasztorze znalazła bezpieczną przystań. Rosnące wpływy Benedetty przysparzają jej również wrogów, i to na samych szczytach religijnej hierarchii.
Opis dystrybutora filmu
126''
wtorek, 28 grudnia 2021
godz. 18:00
niedziela, 9 stycznia 2022
Przychodzi baba do lekarza
"Przychodzi baba do lekarza" to najlepsza i najbardziej wyczekiwana MUZYCZNA KOMEDIA ROMANTYCZNA W TEATRZE w tym sezonie z muzyką na żywo! SPEKTAKL KOMEDIOWY I KONCERT W JEDNYM! Tytuł nawiązuje do historii polskiego dowcipu. Mnóstwo zabawnych pomyłek, piosenki wykonywane na żywo i elementy tańca, gwarantują nie-zapomniany wieczór. Doktor Kazimierz, znany jest z tego, że potrafi leczyć nie tylko ciało, ale i duszę, to sprawia, że do jego gabinetu ustawia się wianuszek zniecierpliwionych kobiet potrzebujących sercowej porady. Pani Genowefa, która właśnie dołączyła do Klubu Dorosłych Singli potrzebuje nietypowej porady. Gdy Doktor Kazimierz pomaga jej, ta w podziękowaniu zamawia dla niego wyjątkowy prezent… Porzucona przez męża przyjaciółka doktora Kleo, bierze sprawy w swoje ręce. Co zrobi, gdy niezwykle przystojny, silny drwal poprosi ją o pomoc? Panna Kasia, będzie próbowała urządzić w gabinecie lekarskim talent show. Przez około 1.5 godziny będziecie świadkami narodzin wielkiej miłości, ale też… pierwszej kłótni kochanków.
To trzeba zobaczyć!

Obsada wymienna: Doktor - Adam Adamonis / Łukasza Konopka 
Kleo - Aleksandra Nieśpielak 
Pacjent - Wojciech Czerwiński / Krzysztof Wieszczek 
Gena - Ewa Florczak / Grażyna Zielińska 
Kasia - Dorota Szperlak 
Scenariusz i reżyseria: Aleksandra Nieśpielak | O La La Teatr 
Muzyka: Aleksandra Nieśpielak 
Opracowanie muzyczne: Michał Borowski (piano, sax)
0''
niedziela, 9 stycznia 2022
godz. 16:30
piątek, 14 stycznia 2022
Ławeczka w słońcu
„Ławeczka w słońcu" najnowsza komedia w amerykańskim stylu.

Premierowa komedia wielkiego przeboju amerykańskiej sceny teatralnej. Autor Ron Clark.
Dwóch to – co się czubią, ale lubią – regularnie przesiaduje na ławeczce w uroczym parku. I choć różni ich niemal wszystko, to łączy wieloletnia przyjaźń. Szorstkie relacje Harolda i Alfreda są źródłem przekomicznych scen i zabawnych puent. Jeden to rozmemłany księgowy, który na wszystko narzeka, drugi – podstarzały lowelas kochający życie. Obaj marzą, by jakiś promyk słońca odmienił ich los, więc kiedy pewnego dnia na ławeczkę przysiada się Adrienne, w facetów wstępuje nowy duch. Adrienne tryska energią i pomysłami, wprowadza ożywczy ferment i burzy skostniały system. Czy zostanie z nimi na dłużej?
Ta serdeczna komedia z happy endem jest radosną opowieścią o życiu i sposobach jego smakowania.

W naszym przedstawieniu z humorem i wdziękiem wybitni aktorzy:
Grażyna Barszczewska / Adrienne/ Sylwester Maciejewski / Harold / i Wojciech Wysocki / Alfred /
0''
piątek, 14 stycznia 2022
godz. 18:00
niedziela, 16 stycznia 2022
Poranki Rodzinne - Karnawałowa zabawa z Białą Damą
Czas na zimową, karnawałową zabawę w zamkowym klimacie! Zapraszamy damy dworu, księżniczki i rycerzy. Podczas Poranka poznamy legendę o Białej Damie, nauczymy się dworskich tańców i obyczajów, a podczas warsztatów artystycznych zrobimy miecze i korony!

Poranki prowadzą: Agnieszka Gierus, Agata Makutynowicz, Łukasz Prochacki i Marcin Sweklej.

Wszystkie Poranki odbywają się w sali widowiskowej JCK Muflon, ul. Cieplicka 172 Jelenia Góra, cena 30 zł/dziecko, dorośli bezpłatnie.
0''
niedziela, 16 stycznia 2022
godz. 12:00
czwartek, 20 stycznia 2022
Miłosna pułapka
Znakomita komedia romantyczna, która w zaskakujący sposób pokazuje relacje międzyludzkie, a przede wszystkim odwieczną walkę między kobietą i mężczyzną. Stawką jest prawdziwa miłość. Kim byśmy byli, gdyby nie ona? Tak jak w życiu, podobnie między głównymi bohaterami relacje ewaluują wywołując coraz silniejsze emocje. Czy pokonają strach przed bliskością? Czy zdadzą się na instynkt? Czy zrozumieją, czego chcą od życia i co są gotowi poświęcić, żeby dostać to, czego pragną?

Spektakl dla widzów dorosłych!
0''
czwartek, 20 stycznia 2022
godz. 19:00
niedziela, 20 lutego 2022
Poranki Rodzinne - Złota kaczka, nie dziwaczka
Czy słyszeliście kiedyś legendę o Złotej Kaczce, co bogactwem obdaruje śmiałka, który do niej dotrze? Ale co tak naprawdę jest dla nas największym skarbem? Postaramy się odkryć tę tajemnicę i zrobimy skrzynki na nasze własne skarby.

Poranki prowadzą: Agnieszka Gierus, Agata Makutynowicz, Łukasz Prochacki i Marcin Sweklej.

Wszystkie Poranki odbywają się w sali widowiskowej JCK Muflon, ul. Cieplicka 172 Jelenia Góra, cena 30 zł/dziecko, dorośli bezpłatnie.
0''
niedziela, 20 lutego 2022
godz. 12:00
niedziela, 20 marca 2022
Poranki Rodzinne - Pan Twardowski na kogucie
Dlaczego szlachcic Twardowski, najsłynniejszy krakowski czarwonik jeździł na kogucie, a teraz podobno wciąż siedzi na księżycu? Skąd miał magiczne moce? To dopiero będzie legenda! Nie zabraknie też zabaw, konkursów i twórczych warsztatów.

Poranki prowadzą: Agnieszka Gierus, Agata Makutynowicz, Łukasz Prochacki i Marcin Sweklej.

Wszystkie Poranki odbywają się w sali widowiskowej JCK Muflon, ul. Cieplicka 172 Jelenia Góra, cena 30 zł/dziecko, dorośli bezpłatnie.
0''
niedziela, 20 marca 2022
godz. 12:00
niedziela, 24 kwietnia 2022
Poranki Rodzinne - Smok Wawelski i sprytny szewczyk
I znów zawitamy do Krakowa. Tym razem po to, aby poznać Wawelskiego Smoka i sprytnego szewczyka. Jak pokonał groźnego stwora? Czy smoki naprawdę istniały? A może nadal latają po niebie? Zapraszamy odważnych śmiałków, którzy nie boją zmierzyć się z tą tajemnicą!

Poranki prowadzą: Agnieszka Gierus, Agata Makutynowicz, Łukasz Prochacki i Marcin Sweklej.

Wszystkie Poranki odbywają się w sali widowiskowej JCK Muflon, ul. Cieplicka 172 Jelenia Góra, cena 30 zł/dziecko, dorośli bezpłatnie.

0''
niedziela, 24 kwietnia 2022
godz. 12:00
niedziela, 29 maja 2022
Poranki Rodzinne - Kto posolił Bałtyk?
Wszyscy wiemy, że morze jest słone, ale czy zastanawialiście się właściwie dlaczego tak jest? Jak zwykle wszystkiego dowiemy się z pięknej, polskiej legendy. A może zrobimy nawet sobie morze? Przybywajcie, zapraszamy!

Poranki prowadzą: Agnieszka Gierus, Agata Makutynowicz, Łukasz Prochacki i Marcin Sweklej.

Wszystkie Poranki odbywają się w sali widowiskowej JCK Muflon, ul. Cieplicka 172 Jelenia Góra, cena 30 zł/dziecko, dorośli bezpłatnie.
0''
niedziela, 29 maja 2022
godz. 12:00
niedziela, 19 czerwca 2022
Poranki Rodzinne - Zaczarowany kwiat paproci
Na finał Poranków Rodzinnych wyruszamy na poszukiwania legendarnego kwiatu paproci. Poznamy tradycje świętojańskiej nocy, rozpalimy bezpieczne ognisko, przez które będziemy skakać i upleciemy wianki!

Poranki prowadzą: Agnieszka Gierus, Agata Makutynowicz, Łukasz Prochacki i Marcin Sweklej.

Wszystkie Poranki odbywają się w sali widowiskowej JCK Muflon, ul. Cieplicka 172 Jelenia Góra, cena 30 zł/dziecko, dorośli bezpłatnie.
0''
niedziela, 19 czerwca 2022
godz. 12:00